Szanowni Państwo,

Z informacji podanych przez rząd wynika, że IV etap - m.innymi uruchomienie basenów ma nastąpić 6 czerwca 2020 r. Natomiast w jakiej to będzie formie oraz według jakich wytycznych i czy będziemy mogli uruchomić zajęcia grupowe - jeszcze tego nie wiemy. Jak tylko otrzymamy szczegółowe wytyczne  to będziemy Państwa  o wszystkim informować mailowo. W zaistniałej sytuacji jeśli nie będzie możliwości odbycia chociaż części zajęć w czerwcu, zostaną one przeniesione na okres wrzesień-październik. 


Obserwując zmniejszanie restrykcji państwowych i obecną sytuację epidemiologiczną w Polsce, potwierdzamy gotowość do realizacji naszej oferty obozów letnich 2020.

Czekamy tylko na dalsze wytyczne rządu dotyczące hoteli, żywienia i zasad organizacji zajęć na świeżym powietrzu-boisku, korcie tenisowym i akwenach wodnych oraz innych obiektach sportowych, które pozwolą nam na dopracowanie szczegółów naszych obozów. Zwłaszcza mamy tu na myśli bezpieczeństwo uczestników i ich rodzin oraz naszej kadry instruktorsko-trenerskiej.

Niezależnie od powyższego, gdyby jednak sytuacja nie uległa poprawie i nie będzie możliwości organizowania wyjazdów w wakacje, planujemy „obozy stacjonarne” - wakacje na sportowo na terenie Krakowa i okolic w podobnych terminach i o podobnym programie, jak w naszej ofercie, jednak z noclegiem w domu. O szczegółach będziemy Państwa informować we właściwym czasie.

Dziękujemy za zaufanie i cierpliwość w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.

Życzymy dużo zdrowia i do zobaczenia wkrótce!

Zespół Luka Sport

Sport, turystyka , rekreacja to nasza pasja od zawsze. Od wielu lat propagujmy model aktywnego wypoczynku i dbamy o prawidłowy rozwój fizyczny dzieci i młodzieży, zapewniając, im profesjonalne zajęcia sportowe na najwyższym poziomie. Niezwykle kameralny charakter naszych imprez pozwala nam skupić się na potrzebach dzieci i młodzieży oraz otoczyć je właściwą opieką.

W skład naszej bogatej ofert programowej wchodzą:

  • zajęcia nauki i doskonalenia pływania, pływania sportowego i korekcyjnego
  • zajęcia z pływania dla szkół, firm i instytucji
  • obozy letnie
  • obozy zimowe
  • przedszkole sportowe
  • sekcja sportowa (narciarsko-snowboardowa, pływacka itd.)
  • zielone szkoły z programem żeglarskim, kajakowym, rowerowym
  • białe szkoły z programem narciarsko-snowboardowym

        Działamy w oparciu o wieloletnie i wszechstronne doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą Państwa Lucjana i Edyty Michalików - organizatorów wielu białych szkół z programem narciarsko-snowboardowym oraz zielonych szkół z programem żeglarskim, kajakowym i rowerowym. Przygotowywana przez nich reprezentacja pływacka oraz narciarsko-snowboardowa szkoły wielokrotnie zdobyła tytuł drużynowego Wicemistrza Polski pośród Niepublicznych Szkół Podstawowych i Gimnazjów, a także Mistrza Krakowskich Zawodów    Sportowych Szkół Niepublicznych. Ich wychowankowie wielokrotnie zdobywali tytuły Mistrzów Krakowa w narciarstwie alpejskim i snowboardzie, a członkowie sekcji pływackiej, narciarsko-snowboardowej działającej przy Luka Sport wielokrotnie byli medalistami zawodów okręgowych w pływaniu, narciarstwie i snowboardzie, a także zwycięzcami Szkolnej Ligi Narciarskiej MOZN

       Kadrę trenersko-instruktorską Luka Sport stanowią absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego, którzy systematycznie podnoszą swoje umiejętności na różnych szkoleniach organizowanych przez naszą firmę.