Przedszkole sportowe

Jeśli chcesz by Twoje dziecko aktywnie spędzało czas, prawidłowo rozwijało się fizycznie oraz miało dobre kontakty z rówieśnikami w grupie - zapisz go do naszego klubu sportowego. W tym sezonie kierujemy szczególną ofertę dla najmłodszych dzieci w wieku 5-6 lat.

Przedszkole sportowe to zajęcia narciarskie dla najmłodszych dzieci w wieku 5-6 lat, prowadzone podczas jednodniowych wyjazdów sobotnich organizowanych przez nasz Klub Sportowy Luka Sport. Zajęcia są przeznaczone dla dzieci jeżdżących na nartach, prowadzone w grupach 4-6 osobowych na jednego instruktora. Ważną rolę w tych zajęciach odgrywają rodzice/opiekunowie, którzy z jednej strony nie uczestniczą bezpośrednio w toku zajęć dydaktycznych i zabawach dzieci, jednak pomagają w przygotowaniu dziecka do zajęć, wspomagają opiekę nad dzieckiem podczas przerwy, w posiłku oraz przejmują opiekę nad dzieckiem po skończonych zajęciach udzielając cały czas wsparcia swojemu dziecku w trudnych chwilach i w dążeniu do samodzielności. To w efekcie prowadzi do przejęcia opieki nad dzieckiem przez naszych instruktorów w 100% od momentu wyjazdu do momentu powrotu do domu.

Istotnym faktem jest także obecność starszego rodzeństwa, które może zastąpić rodziców/opiekunów, a ponadto bywa wzorem i niezastąpionym autorytetem dla maluchów. Zaproponowana powyżej idea przedszkola ma charakter prorodzinny i nie wyklucza bynajmniej możliwości korzystania z walorów stoków narciarskich przez rodziców /opiekunów, którzy mogą również w tym czasie " jezdzić dowolnie " na nartach/ snowboardzie lub uczestniczyć w zajęciach pod okiem naszego instruktora.

Terminarz wyjazdów w sezonie 2021/2022

  • Grudzień : 4,11,18,23,28,30
  • Styczeń:6, 8
  • Luty: 5, 12,19,26
  • Marzec: 5

Wyjazd:

  • ok.godz. 8.30 Luka Sport parking przy KKK Kolna ul. Kona 2
  • ok.godz. 9.00 parking przy ul. Kostrzewskiego 1

Powrót:

  • ok. godz.18.30 parking przy ul. Kostrzewskiego 1
  • ok. godz. 19.00 Luka Sport parking przy KKK Kolna ul. Kona 2

CENNIK SOBOTNICH WYJAZDÓW -PRZEDSZKOLA NARCIARSKIEGO:

150 zł przy wpłacie z góry za 8 zajęć (1200zł) - karnet 8 zajęciowy
170 zł przy wpłacie z góry za 5 zajęć (850zł) - karnet 5 zajęciowy
180 zł przy wpłacie z góry za 3 zajęcia (540zł) - karnet 3 zajęciowy

Cena nie obejmuje:

  • ubezpieczenia i opłat za wyciągi
  • w przypadku dojazdu własnego na stok od ceny zajęć narciarskich odliczamy 10 zł.

Zgłoszenia i rezerwacje -mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez formularz do zapisu on-line dostępny na naszej stronie www.lukasport.pl