Feryjny Obóz - Włochy Monte Bondone

Feryjny Obóz - dla dzieci i młodzieży w wieku 7-15 lat (wyjazd przeznaczony jest dla dzieci z umiejętnościami podstawowymi, jak i na poziomie średnim i zaawansowanym)

Szczyrk (Polska) 28.01 - 03.02.2023r.

Koszt obozu*: 2550 zł

możliwość realizacji BONU TURYSTYCZNEGO

MOUNTAIN RESORT SZCZYRK i COS SZCZYRK – ośrodek narciarski znajduje się w Beskidzie Śląskim i dysponuje 40 km zróżnicowanych tras. W skład kompleksu wchodzi: jedna kolej gondolowa, dwa wyciągi krzesełkowe, sześć wyciągów orczykowych i 17 tras zajazdowych. Mamy tutaj trasy: czarną „Bieńkulą i czerwoną „Golgotę” z homologacją FIS oraz 4 trasy czerwone i 11 tras niebieskich. ( w tym dwie trasy czerwone- oświetlone).

Zakwaterowanie:

COS Szczyrk Ośrodek Przygotowań Olimpijskich- jeden z najlepszych kompleksów
sportowych w Polsce. Do naszej dyspozycji są pokoje 2-4 osobowe z łazienką,
TV Sat, telefonem oraz obiekty sportowe: basen i hale sportowe

Wyżywienie - w restauracji hotelowej ; śniadanie, lunch pakiet na stok, obiadokolacja .

Program obozu:

- codzienne zajęcia narciarskie/snowboardowe w grupach 6-8 osobowych,

- zajęcia świetlicowe/rekreacyjne (zajęcia z pływania, ogólnorozwojowe na
hali sportowej i inne)

- Cena obejmuje:

- noclegi,

- wyżywienie,

- dojazd z Krakowa i powrót,

- zajęcia narciarskie w godz.10.00-16.30 z przerwą na posiłek),

- zajęcia świetlicowe/rekreacyjne ( basen, hala sportowa)

- opiekę pedagogiczną poza zajęciami narciarskimi

- ubezpieczenie Signal Iduna- KL,NNW,OC, Super Assistance

 Cena nie obejmuje:

- karnetu narciarskiego/snowboardowego: skipas 6 dniowy- koszt 658 zł dla dzieci poniżej 12 lat oraz 752 zł dla dzieci powyżej 12 lat obejmujący region MOUNTAIN RESORT SZCZYRK i COS SZCZYRK

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia:

  • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży
  • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży dla chorób przewlekłych (CP)
  • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem
    na COVID-19

UWAGA! Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży, ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży dla chorób przewlekłych (CP) oraz ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 - stanowią odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej Luka Sport i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania obozu przez organizatora. Ponadto w przypadku ubezpieczenia od kosztów rezygnacji rozszerzonego o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu: Epidemii Choroby Zakaźnej (1) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, Pandemii (2) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, tylko i wyłącznie w sytuacji nagłego zachorowania Ubezpieczonego, lub współuczestnika podróży potwierdzonego diagnozą medyczną.

 

Warunki rezerwacji i wpłat:

Zgłoszenia i rezerwacje -mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub przez formularz do zapisu on-line dostępny na naszej stronie www.lukasport.pl

w pozycji obozy zimowe oraz wpłata zaliczki w wysokości 600zł na nasze konto firmowe w Banku Millenium ( 30 1160 2202 0000 0000 9282 4317 ) przy zapisie. Decyduje kolejność zgłoszeń!