Oferta obozów zimowych dla dzieci i młodzieży

Szanowni Państwo !

Proponujemy Waszym dzieciom udział w sylwestrowym lub feryjnym kursie narciarstwa i snowboardu. Wyjazdy przeznaczone są dla dzieci i młodzieży, zarówno rozpoczynających naukę jazdy na nartach i snowboardzie, jak również doskonalących posiadane umiejętności oraz naukę techniki sportowej na tyczkach przegubowych, bączkach kartingowych przy wykorzystaniu elektronicznego pomiaru czasu. Zajęcia narciarskie/snowboardowe prowadzone będą przez zespół instruktorów i trenerów narciarstwa/snowboardu firmy Luka Sport.

Feryjny Obóz - opcja z rodzicem dla dzieci w wieku 5-12 lat wraz z rodzicem Pinzolo (Włochy)

Feryjny Obóz – opcja z rodzicem dla dzieci w wieku 7-17 lat Pinzolo (Włochy)

SEKCJA NARCIARSKA

W tym sezonie kierujemy szczególną ofertę dla dzieci w wieku 6-12 lat zapraszając je do Sekcji Narciarskiej Sportowej

Jednodniowe, sobotnie wyjazdy połączone z nauką oraz doskonaleniem jazdy na nartach i snowboardzie począwszy od pierwszego śniegu. Wyjazdy przeznaczone są dla dzieci, młodzieży i dorosłych, zarówno początkujących, jak i zaawansowanych.

Jeśli chcesz by Twoje dziecko aktywnie spędzało czas, prawidłowo rozwijało się fizycznie oraz miało dobre kontakty z rówieśnikami w grupie - zapisz go do naszego klubu sportowego. W tym sezonie kierujemy szczególną ofertę dla najmłodszych dzieci w wieku 5-6 lat.