Szanowni Państwo,

Z informacji podanych przez rząd wynika, że IV etap - m.innymi uruchomienie basenów ma nastąpić 6 czerwca 2020 r. Natomiast w jakiej to będzie formie oraz według jakich wytycznych i czy będziemy mogli uruchomić zajęcia grupowe - jeszcze tego nie wiemy. Jak tylko otrzymamy szczegółowe wytyczne  to będziemy Państwa  o wszystkim informować mailowo. W zaistniałej sytuacji jeśli nie będzie możliwości odbycia chociaż części zajęć w czerwcu, zostaną one przeniesione na okres wrzesień-październik. 


Nasze obozy letnie 2020 odbędą się !!!

W dniu dzisiejszym ukazały się wytyczne przygotowane przez MEN, GIS i MZ dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży określające reguły letniego wypoczynku.Opisane procedury służą ograniczeniu ryzyka zakażenia dzieci i młodzieży oraz kadry podczas zorganizowanego wypoczynku letniego w czasie trwania epidemii COVID-19 na terenie kraju.  

Zapraszamy do zapisów !!! Z uwagi na obostrzenia informujemy, że dysponujemy ograniczoną ilością miejsc wolnych. 

 Nasze obozy sportowe maja niezwykle kameralny charakter. Każdy dzień obozu jest wypełniony bogatym programem zajęć sportowych w małych grupach, co zapewnia dzieciom/młodzieży bezpieczny i atrakcyjny wypoczynek  na świeżym powietrzu. Nasza, dobrze Państwu znana, profesjonalna kadra, dołoży wszelkich starań, aby zwłaszcza w tych trudnych okolicznościach wszystko przebiegło pomyślnie.

Dziękujemy za zaufanie i cierpliwość w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.

Życzymy dużo zdrowia i do zobaczenia wkrótce!

Zespół Luka Sport

Świąteczny wyjazd dla rodzin z dziećmi

Pinzolo (Włochy)

25.12.2019 - 30.12.2019

Koszt pobytu z wyżywieniem:

Koszt wyjazdu dla rodziny: 2: 900 euro + 300 zł

Koszt wyjazdu dla rodziny: 2 + 1: 1200 euro + 300 zł

Koszt wyjazdu dla rodziny: 2 + 2: 1500 euro + 400 zł

Ośrodek narciarski Pinzolo w Alta Rendena posiada 13 nowoczesnych wyciągów, które obsługują 33 km tras na wysokości od 800 m n.p.m. do 2100 m n.p.m. Jest on położony 12 km od Madonny, ale został połączony nowym wyciągiem, który umożliwia łatwe przemieszczenie się między ośrodkami. Ostatnio ośrodek wzbogacił się o nowe trasy i wyciągi takie jak Clump i Brenta, które są w stanie spełnić wymagania narciarzy o różnych umiejętnościach.

Program obozu:

- codzienne zajęcia narciarskie/snowboardowe w godz. 10.00-16.00 (z przerwą ok. 45 minut na posiłek)

W cenie wyjazdu:

*zakwaterowanie- Hotel**** polożony w spokojnej dzielnicy, blisko centrum Pinzolo, przy dolnej kolejce wyciągu w Pinzolo.

Do naszej dyspozycji są pokoje 2-4 osobowe z łazienką, TV Sat, telefonem, suszarką do wlosow, strefa wellness ( jacuzzi, sauna fińska, sauna parowa)

*wyżywienie - w restauracji hotelowej ; śniadanie- szwedzki stół , lunch pakiet na stok, obiadokolacja

* ubezpieczenie -KL i NNW, OC, S.ASSIS,

* zabawę sylwestrową z poczęstunkiem (szwedzki stół).

- wstęp do strefy wellness: jaccuzzi, sauny fińskiej ,sauny parowej itp.

Cena nie obejmuje:

* transportu - dojazdu z Krakowa i powrotu,

- * szkolenia / zajęć narciarskich w grupach 4-6 osobowych w okresie od 26.12 do 30.12.18 – dodatkowe płatne 800 zł/os. przy grupie minium 5 osób

- karnetu skipasu 5 dniowego - obejmującego region Pinzolo:

- dla dzieci do lat 8 - skipas gratis – przy zakupie skipasu przez rodzica na ten sam region i okres

- * dla dzieci - ur. po 30.11.2010 - 103 euro

- * dla młodzieży - ur. po 30.11.2002 - 144 euro + kaucja 5 euro

- * dla osoby dorosłej - 205 euro

Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia opcji – 1 dzień w Madonnie w cenie 30 euro za dzień dla dorosłych i 22 euro za dzień dla
dzieci/młodzieży

Warunki rezerwacji i wpłat:

Zgłoszenia i rezerwacje - mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez formularz do zapisu on-line dostępny na naszej stronie www.lukasport.pl oraz wpłata zaliczki w wysokości 600 euro do dnia 31.10.2019r.

Decyduje kolejność zgłoszeń!

- przy grupie mniejszej niż 10 osób organizator zastrzega sobie prawo odwołania imprezy